Ski In-Out Apartment In El Colorado Hasparren
| Δωρεάν πάρκινγκ | Αθλητικές δραστηριότητες Πεζοπορία | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Το La Parva Ski Resort απέχει περίπου 3 χλμ. από το Ski In-Out Apartment In El Colorado Hasparren Σαντιάγκο.
Mirador επίσης βρίσκεται σε απόσταση περίπου 15 λεπτών με αυτοκίνητο.
Αυτό το διαμέρισμα 60 τ.μ. Διαθέτει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με όλα τα απαραίτητα σκεύη για την προετοιμασία γευμάτων. Αυτό το διαμέρισμα απέχει 750 μέτρα από τον σταθμό του τελεφερίκ Pingueino. Στην περιοχή παρέχονται διάφορες επιλογές για σπορ όπως πεζοπορία και χειμερινές αθλητικές δραστηριότητες.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Los Corrales1,6 χλμ.
- Novicios1,6 χλμ.
- Parque Puente Ñilhue1,5 χλμ.
- Smart Travel1,4 χλμ.
- Parque de Farellones1,1 χλμ.
- Plaza de los Pumas1,1 χλμ.
- Zorros950 μ.
- Αεροδρόμια
- Σαντιάγο Αρτούρο Μερίνο Μπενίτες Αεροδρόμιο72 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Δωρεάν πάρκινγκ
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- Άμεσος δρόμος στις πίστες σκι
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Σχολή σκι
- Πεζοπορία
Υπηρεσίες
- Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
- Happy hour
Στο δωμάτιο
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο έχει η κράτηση στο το Ski In-Out Apartment In El Colorado Hasparren;
Η τιμή κράτησης στο το Ski In-Out Apartment In El Colorado Hasparren αποτελεί 505$. - ❓
Θα βρω πάρκινγκ στο το Ski In-Out Apartment In El Colorado Hasparren;
Το το Ski In-Out Apartment In El Colorado Hasparren παρέχει χώρος στάθμευσης.